II.Abdulhamid'in Hafiyeleri

A.Erkan Akay
Zeynep Yeşilmen
Tarihten Sırlı Hikayelere Hazır Mısın?

Akıl oyunlarıyla Osmanlı Devleti’ni ayakta tutmaya çalışan Abdülhamid Han ve kimsenin tanımadığı hafiyeleri hakkında yazılmış üç gizemli hikaye seni bekliyor...

 

 

 

Tarihin sırlı sayfalarında hiç anlatılmamış hikayeler vardır. Nasıl yakalandığını hiç bilmediğimiz casuslar, onları gören ama kimseye görünmeyen gözler, en gizli fısıltıları duyan ama sesi hiç çıkmayanlar... Belki yanı başınızdalar ama haberiniz yok..

Sırlı Sultan'ın sırlı hafiyeleri kimlerdi? Nasıl çalıştılar? Nasıl gizlendiler? Planları nasıl bozdular, ne oyunlar kurdular? Bütün bunları ne için yaptılar? Kimin dostu oldular, kimlerin karşısına dikildiler?

Tarihin sırlı sayfaları aralanıyor ve kimsenin bilmediği, duymadığı, anlatmadığı hikayeler gün yüzüne çıkıyor. Binlerce yıllık tarihimizin derinliklerine doğru yol almaya başladığımız serinin bu ilk kitabında, cennet mekan Sultan Abdülhamid Han'ın kuşatılmış dünyasını renklendiren hafiyeleri tanıyacak ve onların sırlanmış maceralarına katılacaksınız. 

Yazarımız Abdurrahman Erkan Akay gizemli olduğu kadar eğlenceli üç hikayesiyle okuyucularına heyecanlı serüvenler yaşatacak ve onları, ezberlenen değil merakla okunan ve hiç unutulmayan bir tarihle tanıştıracak. Serinin devamında farklı dönemlerden yine gerçek kahramanlar ve yine heyecan dolu sırlı hikayeler sizleri bekliyor olacak.

 Sayfa sayısı: 112
ISBN: 978-975-2477-51-3
Türü: Macera/Renkli Resimli Öykü
Önerilen sınıflar: 4. sınıf 5. sınıf 6. sınıf 7. sınıf

Yazarın Diğer Kitapları

Hayykitap Çocuk - 2012
Yazılım ve Barındırma: Haber Sistemi